Masz pytania?
Zadzwoń:
32 733 82 10
500 127 038
508 557 607

Jak wyszukać i zarezerwować wakacje?

5 prostych kroków

Wyszukiwarka – proszę wybrać kraj, lotnisko, termin, długość pobytu, ilości osób dorosłych i dzieci.

Miejsce – proszę wybrać region, do którego chcieliby się Państwo wybrać.

Hotel – można zapoznać się z dostępną ofertą hoteli, obejrzeć zdjęcia oraz poczytać opinie.

Termin – należy kliknąć na cenę i wybrać termin wyjazdu, system sprawdzi dostępność miejsc.

Poprzez kliknięcie „dalej” znajdziemy się na stronie, gdzie możemy dokonać rezerwacji wstępnej uzupełniając dane. Po dokładnym sprawdzeniu daty wylotu, hotelu, ilości osób oraz ceny należy uzupełnić formularz osobowy, po czym należy kliknąć „wyślij zgłoszenie”. 

Proszę pamiętać, że:
Dokonana rezerwacja na stronie jest rezerwacją wstępną i wymaga ona potwierdzenia dostępności przez konsultanta biura podroży „Wakacyjna Wyspa”.
Następnie otrzymasz komplet dokumentów: Umowę Zgłoszenie i Warunki Uczestnictwa, z którymi należy się dokładnie zapoznać, podpisać w wyznaczonych miejscach i odesłać na wskazany przez konsultanta adres mailowy lub nr fax. Złożenie podpisów na formularzu umowy jest równoznaczne z zapoznaniem się z Warunkami Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej danego Organizatora, które są integralną częścią umowy i wiążą się z ich akceptacją. Do dokumentów należy również dołączyć potwierdzenie dokonania przelewu (dane do przelewu znajdują się poniżej).
W tytule przelewu proszę czytelnie wpisać Imię i Nazwisko oraz numer rezerwacji zawieranej umowy. Brak wpłaty określonej kwoty za wyjazd jest równoznaczny z anulacją rezerwacji wstępnej.

Dane do przelewu bankowego:

mbank 75114020040000340274987706

Uwaga: Umowa Zgłoszenie jest jedynym prawnym dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy pomiędzy naszym biurem podróży a klientem. Po złożeniu podpisów na formularzu Umowy Zgłoszenie i przesłaniu go faxem lub mailem do biura, klient zostaje wprowadzony na listę uczestników zakupionej imprezy turystycznej.
W momencie otrzymania kompletu podpisanych dokumentów zaczynają obowiązywać Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie danego Organizatora.

Zasady ewentualnej rezygnacji z wyjazdu są dokładnie określone w Warunkach Uczestnictwa. Zawartą umowę o udział w imprezie turystycznej przesyłamy do Państwa w ciągu 3 dni listem poleconym, lub zapraszamy po osobisty odbiór do naszego biura.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00- 18.00 oraz w sobotę
w godzinach 9.00 – 14.00, lub pod numerami telefonu: 508 557 607
Telefon stacjonarny: +48 (32) 733 82 10, fax:+48 (32) 733 82 09.
e-mail: biuro@wakacje-brzeszcze.pl